...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Bir Oyuncak Bin Umut” Kampanyası Büyük İlgi Gördü

23 Aralık 2017 - 1.823 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»“Bir Oyuncak Bin Umut” Kampanyası Büyük İlgi Gördü
“Bir Oyuncak Bin Umut” Kampanyası Büyük İlgi Gördü

“Bir Oyuncak Bin Umut” Kampanyası Büyük İlgi Gördü

Artvin Merkez Atatürk Ortaokulunun Düzenlediği “Bir Oyuncak Bin Umut” Kampanyası İlçemizde Büyük İlgi Gördü

Artvin Merkez Atatürk Ortaokulu öğretmen ve  öğrencilerinin başlatmış oldukları “Bir oyuncak bin umut” kampanyası çerçevesinde oluşturulan malzemeler Şavşat Atatürk İlkokulu ve diğer ilköğretim okullarında dağıtıldı.

Dağıtım törenine Şavşat  İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran, Artvin Merkez Atatürk Ortaokulu Müdürü Oğuzhan Sürücü, Türkçe Öğretmeni Eray Karagöz, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Oya Deşik, Şavşat Atatürk İlkokulu Müdürü Alparslan   Gül, Gazeteci Tolga Gül ve öğretmenler katıldı.

Konuyla ilgili olarak  Şavşat İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran; “Artvin merkezdeki bu okulumuzun bu tür bir kampanya başlatmış olması ve ilçemizdeki okulları tercih etmeleri çok önemli ve isabetli olmuştur. Kampanyayı başlatan okulumuzun idareci, öğretmen ve öğrencilerine çok teşekkür    ediyorum. “dedi

Artvin Atatürk Ortaokulu Müdürü Oğuzhan Sürücü ise yaptığı kısa konuşmada; “Bugün burada sizlerle umudu paylaşmak için aranızdayız. Şavşat’ı seçmemizin üç nedeni var birincisi Eray Hocamızın Şavşatlı oluşu ikincisi değerli eşim Şavşatlı dolayısıyla bizde Şavşatlı sayılırız üçüncüsü ve belki de en önemlisi Şavşat’ın başarılı çocuklarının gözlerinin içi sevgiyle gülen çocuklarının ve ilçede eğitimi yöneten değerli yöneticilerin takdire şayan çalışmaları. Umarım sizi mutlu etmişizdir.”

Kampanya ile ilgili olarak Artvin Atatürk Ortaokulu Türkçe Öğretmeni hemşerimiz Eray Karagöz ise; “Sevgili Çocuklar, hepinize kocaman merhabalar. Bugün burada Artvin Merkez Atatürk Ortaokulun düzenlemiş olduğu “Bir Oyuncak Bin Umut” kampanyası kapsamında sizinleyiz. Oyuncakları toplayarak Artvin ’den Şavşatımıza gelerek sizlerle bu mutluluğu paylaşacağız. Bugün burada olmamın benim için çok ayrı bir önemi var. Ben de Şavşatlıyım ve Şavşat Atatürk Ortaokulundan mezunum hatta şuanda aramızda bir sınıf arkadaşımda bulunuyor Şavşat’ın Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sayın Caner Altunkaya’ya kendisine de bugün burada bizi yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten büyük  bir onur ve sevinç duyuyorum. Sizler her şeyin en iyisine en güzeline layıksınız. Bizim elimizden şimdilik bu kadarı geldi umarım siz değerli öğrencilerimizi mutlu etmişizdir. İlerleyen zamanlarda başka projelerde de buluşacağımızı düşünüyorum. Okulumuzun diğer öğretmenleri ve öğrencileri mazeretlerinden dolayı gelemediler. Malum eğitim-öğretim devam ediyor ancak hem öğretmenlerimizin hem de öğrencilerimizin size yürek dolusu selam ve sevgilerini getirdik. Sadece oyuncakla kalmadık konu Şavşat olunca konu sizin gibi başarılı ve yüreği sevgi dolu öğrencilerimiz olunca projeyi bir adım daha yukarı taşımak istedik. Size oyuncakların yanında kırtasiye malzemesi, kişisel temizlik ekipmanları, hikaye kitapları ve kitap ayraçları getirdik. Okumaktan kendinizi geliştirmekten asla ama asla vazgeçmeyin. Projenin fikir sahibi Artvin Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Oya Deşik öğretmenimize ve projenin her aşamasında üstün bir gayret gösteren kurumlar arası iletişimi ve organizasyonu kusursuz bir şekilde koordine eden okul müdürümüz Sayın Oğuzhan Sürücü’ye çok teşekkür ediyorum. Etkinlik sonrası Kardeş Okul Protokolününde imzalanacağını düşünüyorum emeği geçen katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“Bir Oyuncak Bin Umut” Kampanyasında ilçemizdeki  ilk ve orta okullarda öğrenim gören öğrencilerin oldukça mutlu oldukları görüldü.

Programın devamında katılımcılar Şavşat Yavuzköy İsmail-Naime Yılmaz Yaşlılar Yaşam Yerleşkesini ziyaret ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek