...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BİR MUHTEŞEM HAYRANLIK

20 Kasım 2015 - 1.568 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»BİR MUHTEŞEM HAYRANLIK
BİR MUHTEŞEM HAYRANLIK

Artvin’in Şavşat İlçesinde Fahir Yeralmaz isimli genç Artvin Valisine hayranlığını tescillettirdi

Artvin’in Şavşat ilçesi Söğütlü Mahallesinde ikamet eden Fahir Yeralmaz isimli genç, Artvin Valisi Kemal Cirit’e olan hayranlığını yeni dünyaya gelen çocuğuna Kemal Cirit adını vererek adeta tescillettirmiş oldu.

Vali Kemal Cirit’in engellilere ve vatandaşlara göstermiş olduğu ilgiden etkilendiğini söyleyen Fahir Yeralmaz; “Özellikle engellerle göstermiş olduğu ilgi beni çok mutlu etmiştir. Makamına giden herkes Valimizle görüşebiliyor. Herkes derdini anlatabiliyor. Her olayda köylere mahallelere yağmur çamur sel heyelan demeden gidiyor. Sürekli halkla iç içe olması gibi özellikleri beni kendisine hayran bıraktı. Ben yıllarca ilçede sinirli tavırlarıyla tanınan ve bazı dönemlerde çeşitli şekillerde tedavi olan bir insanım. Yıllarca çok makamlara gittim. Birçoğundan kovuldum. Bir kısmından içeri dahi alınmadan geri çevrildim. Ben Sayın Valimizi tanıdıktan sonra devleti ve idarecilerini sevmeye başladım. Çünkü kapısı halka açık ve kendisi halk için burada olduğunu Artvin’imize hizmet etmek için burada olduğunu söylüyor. Kendisini seviyorum. Bende sevgimi ve hayranlığımı Sayın Valimizin ismini en değerli varlığım olan çocuğuma adını vererek yaşatmak istedim. Her gün hatırlamak istedim. Valimizin resmini tişörte bastırarak göstermek istedim” dedi.

Fahir Yeralmaz ayrıca Vali Kemal Cirit’in resmini beyaz bir tişört üzerine bastırarak giymesi de dikkat çekti.

Fahir Yeralmaz daha öncede 2010 yılında Artvin’in Şavşat ilçesinde kaymakamlık yapan şu anki Bitlis Vali Yardımcısı Salih Altun’un resmini beyaz bir tişört üzerine bastırıp giyerek hayranlığını gizleyememişti.  O dönemde muhabirimiz Nurbay Usta’nın yapmış olduğu “Bir Garip Hayranlık” başlıklı haber ile bütün ulusal ve yerel medyaya konu olmuş ve bu haber 2010 yılında ‘Dünyada ilk 1000 haber’ içerisine girmeyi başarmıştı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek