...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Belediyeden Öfke Ve Öfke Kontrolü Semineri

30 Kasım 2015 - 896 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Belediyeden Öfke Ve Öfke Kontrolü Semineri
Belediyeden Öfke Ve Öfke Kontrolü Semineri

Belediyeden Öfke Ve Öfke Kontrolü Semineri

Artvin Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde belediye çalışanlarına yönelik düzenlenen öfke ve öfke kontrolü adlı seminer yapıldı.

Artvin Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü bünyesinde belediye çalışanlarına yönelik düzenlenen ve konuşmacı olarak Artvin İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan Psikolog Sabri Serhan Gümüş tarafından Artvin Belediyesi Nikâh Memurluğu salonunda Artvin Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Personeline ‘Halkla İlişkiler ve Öfke Kontrolü’ hakkında seminer verildi.

Seminere, Zabıta Müdürü Emrullah Özkaya, Kültür ve Sosyal İlişkiler Müdürü Hamdi Özder ve Zabıta Müdürlüğü personeli katıldı.

Seminerde, Öfke Nedir, Hangi Durumlarda Öfkeleniriz, Öfke Durumunda Vücudumuzun Verdiği Tepkiler, Öfke Durumunda Verdiğimiz Davranışsal Tepkiler, Öfke Kontrolü Nedir, Öfke Kontrol Yöntemleri, Duygusal Yöntemler, Davranışsal Yöntemler, Öfkeye Karşı Neler Yapılabilir, Öfke Uygun Şekilde İfade Edilmediğinde, Öfke sonucunda ortaya çıkan fiziksel belirtileri nasıl kontrol altına alına bilinir, Öfkenin İfade Edilişi, Öfkenin İçe ve dışa Yönelmesi, Öfkenin Kontrol Edilmesi ve öfke analizi gibi konularda personele bilgi verilip karşılaştıkları sorunlar konuşuldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek