...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Belediye Başkanı Acar’dan Şavşat Halkına Teşekkür

08 Mayıs 2021 - 56 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Belediye Başkanı Acar’dan Şavşat Halkına Teşekkür
Belediye Başkanı Acar’dan Şavşat Halkına Teşekkür

Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, Şavşat Belediye Başkanı Olarak 2 Yıllık Süreyi Başarı İşle Tamamlamanın Ardından Şavşat Halına Teşekkür Etti

Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, Şavşat Belediye Başkanı olarak iki yıllık süreyi başarı işle tamamlamanın ardından Şavşat halına teşekkür etti.

Nihat Acar yapmış olduğu açıklamada, “Seni Seviyorum Şavşat” diyerek çıktığımız hizmet yolculuğunda iki yılı geride bıraktık. Katılımcı, paylaşımcı yerel yönetim anlayışıyla kararlı adımlarla ilerliyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgını zorunlu olarak aramıza sosyal mesafe koysa da, proje ve hizmet odaklı yolumuza yılmadan devam ediyoruz” dedi.

ŞAVŞAT KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

Acar, “Görevi devraldıktan sonra “Şavşat kırmızı çizgimiz” ufkuyla hemşerilerimize hizmet etmeyi görev edindik. Bireylerin değil,toplumun çıkarlarını gözeterek, kapılarımızı tüm vatandaşlarımıza açtık, Şavşat yararına olmayan hiçbir projeye imza atmadık. Gücümüzü halktan aldık, bize bu görevi verenlere hizmete devam ediyoruz. Gördüğümüz her eksiği düzeltmeye, daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Geçmişe düşmanlık beslemeden, Siyasi ayırım yapmadan, her bir vatandaşımızı aynı sevgi ve şefkatle kucaklayarak, onlara değer veren bir politika ve yaklaşımla hizmete devam ediyoruz.

Yerel ve ortak hizmet ihtiyaçlarımızı katılımcı, toplumcu, çevreye duyarlı ve insan odaklı bir şekilde misyonumuz yönünde ilerliyoruz.

Dün olduğu gibi, yarın da halkın parasını, halka harcayarak hizmetlerimizi en iyi noktaya taşıyacağız. Halkımızın teveccühü ile verilen onurlu görevi hiçbir vatandaşımızı mahcup etmeyecek şekilde tıkır tıkır çalışıp, teker teker çözeceğiz.”dedi. Acar, “Beşeri ilişkileri ön planda tutarak, başarılı çalışmalara imza attığımız hizmet yolunda; Öncelikli olarak her zaman destekçimiz olan tüm hemşerilerime, koordinasyon içerisinde olduğumuz tüm kurumlarımıza; ekip ruhu ile hareket ederek 7/24 çalışma esasına göre birlikte hizmet yürüttüğümüz meclis üyesi arkadaşlarıma; Belediye emekçilerine minnet duygularımla teşekkür ediyorum. Biz birlikte varız ve desteklerinizle başaracağız” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek