...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Öztürk’ten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Seçilen Başkan Aktaş’a Ziyaret

08 Aralık 2017 - 692 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Başkan Öztürk’ten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Seçilen Başkan Aktaş’a Ziyaret
Başkan Öztürk’ten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Seçilen Başkan Aktaş’a Ziyaret

Başkan Öztürk’ten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Seçilen Başkan Aktaş’a Ziyaret

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Yeni Seçilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı Makamında Ziyaret Etti

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Yeni Seçilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı İnegöl Şavşatlılar Dernek Başkanı Durmuş Aydın ve Yönetim Kurulu, İle Beraber Makamında Ziyaret Ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursa Büyük-şehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş; “Öncelikle Şavşat Belediye başkanımız Ahmet Sinan Öztürk’e, İnegöl Şavşatlılar Derneği Yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İnegöl Belediye Baş-kanı olduğum süre içerisinde Sayın Başkan Ahmet Sinan Öztürk İnegöl’de de ziyaretimize geldi, bende Şavşat ilçemizi ziyarete gittim. O dönem İnegöl ve Şavşat’ı kardeş Belediye ilan ettik. Bu kardeşliğin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Şavşat ile gerçekleştirdiğimiz bu kardeş şehir olma ile aramızdaki dostluklar bundan sonrada sürecektir. Bu vesile ile Şavşat Belediye Başkanımıza tekrar ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum”. dedi.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk ise ziyaret ile ilgili yaptığı kısa konuşmada öncelikle  Bursa gibi önemli bir ilimize Belediye Başkanı olarak seçilen eski İnegöl Belediye Baş-kanımız Alinur Aktaş’ın seçilmesi biz Şavşatlıları ve bütün Artvinlileri mutlu etmiştir. Daha önceden Belediye Başkanımız Alinur Aktaş Şavşat’ı ziyaret etmiş ve bizleri onurlandırmıştı. Başkanımızı ilçemizde misafir etmekten oldukça memnun kalmıştık. O dönem malumunuz İnegöl Belediyesi ile Şavşat Belediyesi kardeş belediye oldular. Bu kardeşliğimizin daim olması ve devam etmesi Şavşat Belediye Başkanı olarak en büyük dileğimdir. Ben Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen başkanımızı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.”dedi. Öztürk konuşmasının sonunda ise Başkan Aktaş’ı Şavşat’a davet etti.

İnegöl Şavşatlılar Dernek Başkanı Durmuş Aydın ise; “Doğdunuz şehir Şavşat ile doyduğunuz şehir iki güzel yer. Şavşat ve İnegöl kardeş şehir ve kardeş belediyelerdir. Biz İnegöl ‘de faaliyet gösteren Şavşatlılar Derneği olarak İnegöl ve Şavşat arasında her zaman köprü vazifemizi yerine getireceğiz. İnegöl Belediye Başkanımız sayın Alinur Aktaş beyin Bursa Belediye Başkanlığı görevine getirilmesi ve yine yerine İnegöl Belediye Başkanlığı görevine hemşerimiz Alper Taban beyin getirilmesi bizleri son derece memnun etmiştir. Bugün Şavşat Belediye Başkanımız sayın Ahmet Sinan Öztürk bey kardeşliğin gereği Bursa Belediye Başkanımızı tebrik edip hayırlı olsun demek amacıyla aramızda bulunmaktadır. Şavşat Belediye Başkanımıza derneğimiz ve İnegöl’deki hemşerilerimiz adına hoşgeldiniz diyorum. Ayrıca Bursa Belediye Başkanlığına seçilen Alinur Aktaş’a derneğimiz yönetim kurulu adına başarılar diliyorum.”dedi.

Samimi bir sohbetin ardından Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk yeni seçilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a çiçek takdim etti.

Ziyaret hatıra fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek