...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1730 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Öztürk STK’larla Buluştu

23 Haziran 2016 - 1.352 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Başkan Öztürk STK’larla Buluştu
Başkan Öztürk STK’larla Buluştu

Başkan Öztürk STK’larla Buluştu

Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Sivil Toplum Kuruluşları İle İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerini Şavşat Green Valley Otel’de verilen iftar yemeğinde ağırladı.

Yoğun ilginin olduğu iftar yemeğine Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri, Şavşat Esnaf ve Sanatkârlar Derneği Başkanı Ercüment Köksoy, Şavşat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Yardımcısı Yaşar Demiral, Şavşat Off-road Dağcılık ve Fotoğrafçılık Kulübü başkanı Av. Murat Çakal, Şavşat Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Zafer Güngüt, Şavşat’ın Sesi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Kör, Şavşat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Melih Temur, Mahalle Muhtarları Tahsin Topcu ve Gürsel Yılmaz, Şavşat Belediye Korosu üyeleri ve aileleri katıldı.

Başkan Ahmet Sinan Öztürk’ün konuklarıyla yakından ilgilendiği yemekte, birlik ve beraberlik örneği sergilendi. İftar yemeğinin ardından konuşan Başkan Öztürk, Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine vurgu yaparak; “Sivil Toplum Kuruluşlarımız ne kadar gelişirse ilçemizin gelişmesine ve dönüşümüne ne kadar katkı sunabilirse ilçemizde o oranda gelişir. Biz ilçemizin yararına olacak her türlü çalışmaya ve birlikteliğe destek veriyoruz.” Dedi.

Birlikte Daha Güçlü Oluruz

Sivil Toplum Kuruluşlarının önemini vurgulayan Başkan Öztürk, “İlçenin kalkınması kesinlikle yerel yönetimlerden geçmektedir. 21.yüzyılda ilçemizi geleceğe taşıyacak yerel yönetimlerdir. İlçenin yerel yönetimleri ne kadar güçlü olursa ilçe o kadar gelişir ve güçlü olur. Bizler ilçemizin yöneticileri olarak sivil toplum kuruluşları ve ilçe halkı ile birlikte Şavşat’ın gelişmesi için var gücümüzle birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Biliyoruz ki birlikten kuvvet doğar. Bu bakımdan sivil toplum kuruluşlarımızı önemsiyorum. Belediye meclis üyelerine, belediye çalışanlarına, sivil toplum kuruluşları temsilcilerine ve hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmayarak desteklerini esirgemeyen bütün kuruluşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bizi onure ettiniz. Uzun süredir planlanan bu projeyi bugün gerçekleştirmek kısmetmiş. Muhtarlarımız emeklilerimiz, hep bir aradayız. İnşallah bundan sonra da sık sık bir araya geleceğiz. Emeklerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum. “ dedi.

İftar yemeğinin ardından konuklara çay ve tatlı ikram edildi. Başkan Öztürk, konukların masalarını tek tek ziyaret ederek davetlilerle sohbet etti.

Şavşat Sivil Toplum Kuruluşları ve Belediye Korosu üyeleri ve aileleri Başkan Öztürk’e düzenlenen iftar yemeği için teşekkür ettiler.

 

Haber: Caner Altunkaya

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek