...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Öztürk Selçuklu Belediyesini Ziyaret Etti

06 Eylül 2016 - 821 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Başkan Öztürk Selçuklu Belediyesini Ziyaret Etti
Başkan Öztürk Selçuklu Belediyesini Ziyaret Etti

Başkan Öztürk Selçuklu Belediyesini Ziyaret Etti

Geçtiğimiz günlerde birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere ilçe dışına çıkan Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ün ziyaretleri devam ediyor.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Efkar Tepesi’nde çalışmaların başlamasının ardından Konya Selçuklu Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Öztürk, hem Efkar Tepesi’nde ki çalışmalar hakkında bilgi vermek hem de Belediye Meclisi tarafından fahri hemşehrilik verilmesi kararı alınan Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a Hemşehrilik Beratı’nı vermek üzere makamında ziyaret etti.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a hemşehrilik beratını takdim eden Öztürk: “Sayın başkanıma Şavşat’a böylesine büyük bir yatırımda bulunmalarından dolayı çok minnettarız. Efkar Tepesi’nin, Şavşat ve tüm Şavşatlılar için ayrı bir yeri var. Şavşat Belediyesi’nin imkanları ile malum böylesine büyük bir projeyi gerçekleştirmemiz çok zordu. Eski Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu ve sayın Belediye Başkanım Uğur İbrahim Altay beyin sayesinde Şavşat yepyeni bir sosyal yaşam alanına kavuşacak. Bizde Şavşat Belediye Meclisi üyelerimizle oybirliği ile aldığımız kararla kardeşliğimizin nişanesi olarak sayın Altay’a Hemşehrilik Beratı vermeye karar verdik. Böylesine büyük bir yatırımda katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’da Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’e 21 ülkedeki Selçuklu eserlerini konu alan “Büyük Selçuklu Mimari ve Müze Eserleri Envarteri” kitabını hediye etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek