...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Acar ve Eğitim Gönüllüleri Şavşatlı Öğrencilere Tablet Dağıttı

25 Ekim 2021 - 49 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Başkan Acar ve Eğitim Gönüllüleri Şavşatlı Öğrencilere Tablet Dağıttı
Başkan Acar ve Eğitim Gönüllüleri Şavşatlı Öğrencilere Tablet Dağıttı

Yurtdışında Yaşayan Şavşatlı Eğitim Gönüllüleri Nuri Altun, Meltem Altun ile Av. Bedrettin Kalın ve İş İnsanı Özgür Kalın Tarafından Gönüllülük Esasına Dayalı Olarak Yapmış Oldukları Çalışmalarla Temin Edilen Tabletler, Okul İdareleri Tarafından Tespit Edilen Öğrencilere Dağıtıldı. Şavşat Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen tablet dağıtım programına; Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, eğitim gönüllüleri Nuri Altun, Artvin Barosu avukatlarından Av. Bedrettin Kalın, Av. Handan Demiral Almalı ve Rehber Öğretmen Canan Güngüt, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Programda kısa bir konuşma yapan Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar: “Öncelikle bize ve öğrencilerimize bu mutluluğu yaşatan hemşerilerime huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Belediyemizce eğitim faaliyetleri kapsamında geçtiğimiz yıllarda öğrencilerimize kırtasiye desteklerimiz oldu. Bu yıl yine aynı yönde desteklerimizi planlamaktayız.

Eğitim ve öğretimi engelleyen pandemi dolayısıyla Belediyemiz tarafından okul müdürlükleri ile koordineli çalışarak okullarda alınması gereken her türlü tedbir konusunda bizlere düşen desteğimizi bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada sürdüreceğiz. Çocuklarımıza tablet dağıtımındaki asıl amacımız, İlçe genelinde ki tüm öğrenciler arasında eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak, bugünün ortağı ve geleceğin teminatı çocukların geleceğine katkı sunmaktır. Daha fazla çocuğa ulaşmak için yurt içinde ve yurt dışında yaşayan hemşerilerimizden aynı doğrultuda destek bekliyoruz.

Başarılı bir eğitim-öğretim yılı temennisiyle dağıtımı yapılan tabletlerini eğitime yönelik olarak kullanmalarının sözünü sevgili çocuklarımızdan istiyor ve hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Tablet dağıtım programı çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek