Dolar : Alış : 5.5398 / Satış : 5.5497
Euro : Alış : 6.1414 / Satış : 6.1524
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin24°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 1494 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başbakan Binali Yıldırım Artvin’e Geliyor

13 Mart 2017 - 843 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Başbakan Binali Yıldırım Artvin’e Geliyor
Başbakan Binali Yıldırım Artvin’e Geliyor

Başbakan Binali Yıldırım Artvin’e Geliyor

Türkiye İçin Çok Önemli Bir Dönüm Noktası Olan 16 Nisan Referandumu Öncesinde Başbakan Binali Yıldırım, 15 Mart Çarşamba Günü Artvin’e Geliyor

Türkiye İçin Çok Önemli Bir Dönüm Noktası Olan 16 Nisan Referandumu Öncesinde Başbakan Binali Yıldırım, 15 Mart Çarşamba Günü Artvin’e Geliyor. Beraberinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile birlikte ilimize gelerek 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan referandumda 18 maddelik anayasa değişikliğine ilişkin bilgilendirmelerde bulunacak olan Başbakan Binali Yıldırım, 15 Mart 2017 Çarşamba günü saat 16.00’da Milli İrade Meydanı’nda (Valilik Önünde) Artvin Halkına hitap edecek. Miting hazırlıklarını sürdüren AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta, tüm Artvin halkını mitinge davet ederken, ‘Bu kutlu yürüyüşte gelin sizlerde yanımızda olun’ ifadelerinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Erkan Balta, Başbakan Binali Yıldırım’ın referandum öncesinde ilimize gelişine ilişkin açıklamalarda bulunarak Artvin hal-kını mitinge davet etti.

Balta yaptığı açıklamada; “Karadeniz’in incisi Artvin’imizin tüm dünyaya insanı ile nam salmış hemşerilerim. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, 16 Nisan 2017 Çarşamba günü düzenleyeceği büyük mitinge teşrif edeceklerdir. Kurulduğu günden bu yana dur durak bilmeden güçlü bir Türkiye inşa etmek için AK kadroları ile çalışan AK Parti Artvin İl Başkanı olarak bu güzel günümüzde sizleri de aramızda görmek istiyoruz. İktidara geldikten sonra sağlıktan ulaşıma, eğitimden tarıma ekonomiden, enerjiye birçok alanda Türkiye’ de birçok yeniliğe imza atan partimiz Artvin’imizde de sizlerden gerekli desteği alarak her seçimde oylarını daha da arttırmıştır.

Ülkemizin bu günlere gelmesinde şüphesiz siz değerli halkımızın teveccühü, desteği, duaları hep bizlerle olmuştur. Bugün ülkemiz çok önemli bir değişimin arifesindedir.  Halka hizmet Hakka hizmettir anlayışı ile çıktığımız bu yolda Artvin’imizde birçok güzel projelere imza attık ve sizlerin de desteği ile atmaya da devam edeceğiz.

Bundan 14 yıl önce gerek ülkemizde gerekse Artvin’imiz de hayal bile edilemeyen şeyler çok şükür bugün gerçekleşmiştir. Yıllardır yapımı yılan hikâyesine dönen yarım kalmış birçok hizmet çok şükür iktidarımız zamanında tamamlanmış ve ülkemizin hizmetine sunulmuştur. Bununla beraber zor coğrafi koşullarda yer alan ilimizde ulaşım alanında birçok hizmet yapılmıştır. Artvinlilerin rüyası Hopa Tüneli AK Parti iktidarı ile gerçekleşebilmiştir. Yüksek standartlı hastaneler, yurtlar, okullar Cumhuriyet tarihinde görülmemiş şekilde inşa edilerek insanımızın hizmetine sunulmuştur. Ve bütün bu yapılan güzel işler sizlerin desteği ile olmuştur. Sizlerin desteği bize her zaman kuvvet vermiş ve bizleri her zaman hizmet konusunda motive etmiştir. Büyük Türkiye hedefi ile çıktığımız bu yolda hep birlikte daha güçlü bir Artvin, daha güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz. Ve bizler artık zamanının geldiğine inanıyoruz ve diyoruz ki Artvin’imiz referandumda büyük bir oranda ‘Evet’ oyu vererek Türkiye’nin bu değişimine destek verecektir. Siyasi görüşü her ne olursa olsun elini vicdanına koyan her Artvinli vatandaşımızın hizmetlerimizi takdir ettiğini görüyor, biliyoruz. Ve bu kutlu yürüyüşümüzün en güzel gününde Partimizin Genel Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ı ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız, gururumuz, Artvinli hemşerimiz Sayın Faruk Çelik’i karşılayacağımız 15 Mart 2017 Çarşamba günü tüm Artvin halkını da aramızda görmek istiyor ve Başbakanımızı en güzel şekilde ağırlamak istiyoruz.

Ve diyoruz ki;

Gelin sizde katılın bize,  destek olun bu kutlu yürüyüşümüze, Artvin’imize ve ülkemize daha fazla hizmet için, sesimizi daha gür duyurabilmek için, Hep birlikte daha güçlü bir Artvin için, Daha güçlü bir Türkiye için Artvin’e yakışanı yapmak için 16 Nisan 2017’de tercihimizin ‘Evet’ olmasını arzuluyoruz. Bir kere daha büyük Artvin mitingine tüm Artvin halkımızı davet ediyoruz. ” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika