...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Asansör Boşluğunda Ölü Bulunan Güler Subaşı Toprağa Verildi.

20 Ocak 2016 - 2.113 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Asansör Boşluğunda Ölü Bulunan Güler Subaşı Toprağa Verildi.
Asansör Boşluğunda Ölü Bulunan Güler Subaşı Toprağa Verildi.

Asansör Boşluğunda Ölü Bulunan Güler Subaşı Toprağa Verildi.

NURBAY USTA

 

Artvin’in Hopa ilçesinde 8 gündür kayıp olan ve kendi oturduğu evin asansör boşluğunda ölü olarak bulunan Güler Subaşı  Artvin’in Şavşat İlçesinde toprağa verildi.

Güler Subaşının Eşi İmam Yaşar Subaşı (45) Tutuklandı

Artvin’in Şavşat İlçesinden olup işi gereği Hopa ilçesinde yaşayan iki çocuk annesi Güler Subaşı’ndan (46) kayıp oluşunun 8. gününde evinin asansör boşluğunda ölü olarak bulundu. Yıllardır aralarında geçimsizlik olan eşi İmam Yaşar Subaşı (45) tutuklanarak cezaevine kondu.

Güler Subaşı’nın Şavşat Arpalı köyündeki cenaze törenine Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, daire müdürleri, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Cenaze töreninde Güler Subaşı’nın ağabeyi Timur Yıldız, “Önemli olan imam olmak, doktor olmak, mühendis olmak değil insan olmaktır. Artık bu son olsun. sevgi tohumları ekmeliyiz.  İki çocuğum vardı artık dört çocuğum oldu.”dedi.

Kardeşi Yasin Yıldız’da; ablasının küçük oğlu Semih Subaşı’ya sarılarak ; “Buradan sonra artık yeğenimin anneside babasıda biziz. Bir çocuğum vardı şimdi 3 tane oldu. Çok uğraştık ama yaşatamadık.” dedi.

Güler Subaşı’nın teyzesi ise; “Canımız gitti. 10 gündür her gün öldük. İnşallah böyleleri idam edilsin” dedi.

Annesi Rabia Yıldız; “Kızımla ölümünden bir kaç gün önce telefonla konuştuk. Eşi Yaşar Subaşı bizi telefonda bile konuşturmuyordu. Bir anda sesi kesildi. Daha sonra ne oldu kızım diye sorduğumda telefon elimden düştü dedi. Kardeşlerini bizleri sıkıntıya sokmamak için bizlere bütün olup bitenleri anlatmıyordu. Ne diyebilirimki.Artık kızım gitti.” dedi

Güler Subaşı’nın dayısı ise; “Olmasını hiç istemezdik. İnşallah bundan sonra olmasın.Çok büyük bir acı” dedi.

Güler Subaşı’nın cenazesi, İlçe Müftüsü İdris Yavuzyiğit’in kıldırmış olduğu cenaze namazından sonra sevenlerinin gözyaşları arasında aile mezarlığında toprağa verildi.

 

FOTOĞRAFLARDAN: 6 FOTOĞRAFTAKİLER 2 ÇOCUK GÖZLÜKLÜ OLAN VE AYAĞINA BAKAN MEZARI BAŞINDA GÜLER SUBAŞININ OĞLULLARI

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek