Dolar : Alış : 5.7311 / Satış : 5.7414
Euro : Alış : 6.4742 / Satış : 6.4859
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin26°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 15 Kategoride 1476 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Artvin’in Üstü Altından Daha Değerlidir”

18 Şubat 2016 - 1.379 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»“Artvin’in Üstü Altından Daha Değerlidir”
“Artvin’in Üstü Altından Daha Değerlidir”

Hekimlerde “Artvin’in Üstü Altından Daha Değerlidir” Dedi

Artvin Devlet Hastanesi hekimleri ve sağlık çalışanları, Cerattepe’de oluşturulmak istenen maden sahasına karşı Artvin halkının haklı mücadelesini desteklemek için Artvin Devlet Hastanesi önünde toplanarak basın açıklamasında bulundular.

Artvin Devlet Hastanesi hekimleri adına ortak basın açıklaması yapan Doktor Mehmet Ası Oktan, “Artvin halkının ve gelecek nesillerin sağlığını riske atacak, güzel Artvin doğasına zarar verecek her türlü eyleme karşı olduğumuzu bildiriyoruz. Yargı henüz son sözünü söylemeden, bu güzel ve eşsiz doğanın talan edilmesine karşı duruyoruz. Artvin Devlet Hastanesi hekimleri ve sağlık çalışanları olarak bu zor günlerde hizmet verdiğimiz halkın yanında durmayı görev biliyoruz. Temiz çevrenin ve sağlıklı içme suyunun kıymetini bilen her yurttaşımızı Artvin halkı ile dayanışmaya davet ediyoruz.

Bu vesile ile dün akşam Ankara’da yaşanan menfur terör saldırısında yaşamını yitiren yurttaşlarımıza baş sağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Terörü bir kez daha lanetliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika