...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1706 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin’e Turizm Yatırımı

17 Haziran 2016 - 906 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin’e Turizm Yatırımı
Artvin’e Turizm Yatırımı

Artvin’e Turizm Yatırımı

Turizm Kenti Olma Yolunda Dev Adım

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Limak Grubu Kafkasör Yaylasında ve Artvin’de turizm yatırımı yapacak.

Limak international Uluslararası Oteller Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ederek Hatila Vadisi, Atatepe ve Kafkasör de yapılabilecek turizm yatırımları hakkında fikir alışverişinde bulundular. Ziyaretin ardından Başkan Kocatepe ve Kaan Kavaloğlu Kafkasör yaylasına çıkarak yerinde incelemelerde bulundular.

İncelemenin ardından kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin’in Turizm kenti olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini vurgulayarak bu doğrultuda başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hükümetimiz, Belediyemiz ve Artvinli önemli iş adamlarının da katkı ve destekleriyle en kısa zamanda Artvin’in bütün altyapı ve imkanlarıyla turizm kenti olacağını belirtti.

Kocatepe, konuşmasında “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Limak Grubu, turizm bölgesi olan Artvin’e turizm yatırımında bulunacak. Bunun için Genel Koordinatör Kaan beyle fikir alışverişinde bulunup yerinde incelemeler yaptık. En kısa zamanda da gerekli çalışmalar başlayacak ve sonunda şehrimiz birbirinden önemli turizm tesisi kazanacak. Vatandaşlarımız rahat olsun Artvin’e hizmet yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Allah’ın izniyle Artvin’i layik olduğu yere hep birlikte getireceğiz” diye konuştu.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek