...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin’de 3.Offroad Oyunları

08 Ekim 2015 - 947 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin’de 3.Offroad Oyunları
Artvin’de 3.Offroad Oyunları

Artvin’de 3.Offroad Oyunları

Artvin Offroad Spor Kulübü tarafından 3.Artvin Offroad Oyunları, 17-18 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Offroad oyunları için hazırlıklarına hız verildi.

Arazi aracıyla zor koşullarda yol alarak yaşam biçimlerini ortaya koyan Artvinli Offroad tutkunları bu kez büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacaklar.

Artvin Belediyesi’nin katkılarıyla Artvin Kafkasör’de gerçekleşecek olan Offroad oyunları iki gün sürecek. Oyunları Türkiye’nin bir çok ilinden ayrıca Gürcistan, İran, Azerbaycan ve Ermenistan’dan yarışmacı gelmesi bekleniliyor. Oyunların ilk gününde Offroad tutkunları kamp alanında toplanacaklar. Kortej geçişi ile başlayacak olan etkinliğin açılışını Artvin Valisi Kemal Cirit ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin gerçekleştirilmesi bekleniliyor. Yarışmanın ilk gününde bayan yarışçılar pistteki yerlerini alacak. Gece ise müzik ve konserlerle offroad oyunları devam edecek.

Şenliklerin ikinci gününde ise S1 ve S2 kategorisi yarışları ve genel klasman yarışları gerçekleşecek. Yarışlarda S1 klasmanın da: 2500 cc ve altındaki motorlu araçlar,S2 klasman ise: 2501 cc ve üstü motorlu araçlar olmak üzere 2 kategoride yapılacak. Yarışmacılar Kafkasör yaylası girişindeki dolgu alanında gerçekleştirilecek olan oyunlarda, su, çamur ve çeşitli engelleri aşmaya çalışacaklar. Atlama rampaları çamur çukurları ve araçları zorlayacak ve bir çok engelle yarışmacılara ter döktürecek. Yarışlara Artvin Offroad Spor Kulübünün yanı sıra, Trabzon, Rize, İzmir, İzmit, İstanbul, Ankara, Antalya, Sivas, Iğdır, Ağrı, Erzincan, Kahramanmaraş, Tokat, Ordu, Samsun, Adapazarı, Giresun, Kars, Ardeşen, Arhavi, Murgul, Borçka, Şavşat Offroad kulüpleri katılacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek