...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin Valisi Ömer Doğanay, “Sakin Şehir Şavşat’ı” Ziyaret Etti

04 Kasım 2016 - 1.326 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin Valisi Ömer Doğanay, “Sakin Şehir Şavşat’ı” Ziyaret Etti
Artvin Valisi Ömer Doğanay, “Sakin Şehir Şavşat’ı” Ziyaret Etti

Artvin Valisi Ömer Doğanay, “Sakin Şehir Şavşat’ı” Ziyaret Etti

Artvin Valisi Ömer Doğanay, “Sakin Şehir” Ünvanlı İlçemizi Ziyaret Ederek Çeşitli İncelemelerde Bulundu

İlk olarak İlçe Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Doğanay, Kay-makam Mesut Gazi Ambarcı’dan ilçenin genel durumu ve sorunları hakkında brifing aldı.

Daha sonra İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali Doğanay, ilçenin asayiş ve güvenliği konusunda bilgi aldı.

Ardından belediyeye giden Doğanay, cadde üzerinde karşılaştığı esnaf ve vatandaşlarla da selamlaşarak, bir süre sohbet etti.

Vali Doğanay, belediyenin hizmetleri ve faaliyetleri konusunda Başkan Ahmet Sinan Öztürk ile bir süre görüştü.

Daha sonra Vali Doğanay, Artvin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak 24 saat esaslı 30 çalışanıyla 38 yaşlıya hizmet veren Türkiye’nin ilk ve tek sokak tipi Yaşlılar Yaşam Yerleşkesini ziyaret etti.

Vali Doğanay’dan Öğretmen Evi Sözü

Vali Doğanay Yaşlılar Yaşam Yerleşkesinde emekli Öğretmen Osman Altun’un Şavşat’a bir öğretmenevi yapılması isteğini geri çevirmedi ve 2017 yılında Şavşat’a bir öğretmenevinin yapılacağının sözünü verdi. Vali Doğanay’dan olumlu cevap alan emekli öğretmen Osman Altun duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Doğanay’a teşekkür etti.

Vali Doğanay, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Şentürk Ağırbaş’tan yerleşkedeki hizmete dair bilgi aldıktan sonra, burada yaşayan yaşlılarla bir süre sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi.

Yaşam Yerleşkesi sakinleri Vali Doğanay’dan, acil durumlarda hastaneye ulaşabilmek amacıyla bir ambulans tahsis edilmesi talebinde bulundu. Bunun üzerine Vali Doğanay, söz konusu ambulansın kısa sürede kendilerine tahsis edileceğini söyledi.

İlçe ziyaretleri kapsamında Şavşat’ı ilçesini ziyaret ettiğini belirten Vali Doğanay, ilçedeki yapılması planlanan ve devam eden çalışmaların takipçisi olacağını söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek