...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin Trabzonspor’u Bekliyor!

31 Mart 2016 - 868 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin Trabzonspor’u Bekliyor!
Artvin Trabzonspor’u Bekliyor!

Artvin Trabzonspor’u Bekliyor!

Hedef Dostluğu Pekiştirmek

Trabzon Artvinliler Derneği Hopaspor ile Trabzonspor arasında dostluk maçı yapmak için düğmeye bastı.

Trabzon Artvinliler Derneği Trabzonspor’u Artvin şehri ve bordo mavi taraftarla buluşturmak ve dayanışmayı güçlendirmek noktasında kararlı olduklarını belirttiler. Trabzonspor’un Karadeniz Bölgesi’nde en çok taraftarı olan illerin başını Artvin’in çektiğini belirten dernek yönetimi oldukça anlamlı bir projeyi hayata geçirmek için çalışmalar başlattı.

Hem Futbol Karşılaşması Hem Konser!

Trabzonspor’un başkanını, yöneticilerini ve futbolcularını Artvin’de ağırlamak istediklerini belirten Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi; “ Hopaspor ile Trabzonspor arasında bir dostluk maçı ile birlikte Karadenizli sanatçılarımızın katılacağı bir konser organizasyonu yapmayı istiyoruz. Bunu hayata geçirmek için şimdiden çalışmaları başlattık, oldukça güzel ve anlamlı destekler alıyoruz” dedi.

Seve Seve Kabul Ederiz

Trabzon’da gerçekleşen Artvinliler Gecesine katılan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ahmet Çubukçu ise projeye sonuna kadar destek olacaklarını belirterek, “Biz üzerimize düşen her şeyi seve-seve yapmaya hazırız” dedi. Hopaspor Başkanı Nedim Koyuncu ise Trabzonspor’u Hopa’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını dile getirdi.

Vali Cirit’ten De Tam Destek

Trabzonspor ve Artvin Hopaspor arasındaki dostluk karşılaşmasına ve konser organizasyon fikrine destek vereceklerini belirten Artvin Valisi Kemal Cirit; “İki komşu ilin dostluğunu ve kardeşliğini pekiştirecek projeye valilik olarak elbet de destek oluruz” dedi.

Trabzonspor’dan bazı futbolcular ve Şota  Artvalize  geçen yıl meydana gelen ve 13 kişinin ölümüyle sonuçlanan  Hopa’daki sel felaketi sonrası acıların sarılması ve yardımlaşma noktasında Hopa’ya gelerek dayanışma örneği sergilemişti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek