...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1719 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin Seyir Teraslarıyla Tanışıyor

03 Kasım 2015 - 955 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin Seyir Teraslarıyla Tanışıyor
Artvin Seyir Teraslarıyla Tanışıyor

Artvin Seyir Teraslarıyla Tanışıyor

Artvin’de yürüyüş yolu olarak en çok tercih edilen Yeni Mahalle yolunda Seyir Terasları yapım çalışmalarına devam ediliyor.

Artvin Belediyesi’nin bu yılki projeleri içerisinde olan ‘İskebe Yürüyüş Yolu’ çalışması kapsamında yer alan şehir manzaralı 2 şehir terasının duvar yapım çalışmaları tamamlandı.

Bir metre genişliğinde ve sentetik çimden oluşacak 400 metre uzunluğundaki yürüyüş parkuru içerisinde yapılacak seyir terasının zemini kauçuk kaplama olup içerisinde spor aletleri, çocuk oyun parkı, banklar ve perforeler yer alacak. Aynı zaman da Ayhan Şahenk Teknik Meslek Lisesi yol ayrımında yapımı devam eden 22 metre uzunluğu ile 7 metre genişliğe sahip şehir ve Çoruh manzaralı olan Yeni Mahalle seyir terasında çocuk oyun grubu, spor aletleri ve banklar bulunacak.

“İnsanlarımız Seyir Teraslarıyla Manzaranın Tadını Çıkaracaklar”

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, seyir teraslarıyla Artvin’e estetik bir değer ve görünüm kazandıracaklarını belirterek, “ spor yapan, yürüyüş yapan insanlarımızın temiz, güvenli ve estetik ortamda oturup nefeslenebilecekleri, çocuklarının çocuk oyun parkında oynayabilecekleri, spor aletlerini kullanarak kendi sporlarını yaparken de şehrin ve Çoruh vadisinin güzelliğini izleyip hoşça zaman geçirebilecekleri bir alan oluşturduk. Şehir teraslarıyla insanlarımız manzaranın tadını çıkarırken bir taraftan rahatça nefes alarak dinlenebileceği, bir taraftan da hem spor yapıp hem de çocuk ve aileleriyle zaman geçirebilecekler. Seyir teraslarımızı en kısa zamanda tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmak istiyoruz. ‘İskebe Yürüyüş Yolu’ projesiyle güzel, faydalı bir projemizi daha hayata geçirmiş olacağız. Artvin her şeyin en iyisine, en güzeline laik ve biz Artvin’in bize olan güvenini, inancını boşa çıkarmayacağız. Artvin için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek