...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1702 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin Kazanmaya Devam Ediyor

04 Kasım 2015 - 805 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin Kazanmaya Devam Ediyor
Artvin Kazanmaya Devam Ediyor

Artvin Kazanmaya Devam Ediyor

Artvin Belediyesine Çöp kamyonu hibe edildi.

Artvin Her Şeyin En İyisine Layık anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Artvin Belediyesi, temizlik işlerinde kullanılmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe yoluyla Çöp Toplama aracını makine parkına kazandırdı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Artvin Belediyesi’ne 14 metre küp kapasiteli 2015 model Ford marka, hidrolikli sıkıştırmalı çöp toplama aracı hibe edildi.

Şehrin geliştiği ve kullandıkları çöp toplama araçlarının artık ihtiyaca cevap veremez hale gelmesi sebebiyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na müracaatta bulunduklarını söyleyen Başkan Kocatepe, hibe edilen aracın temizlik çalışmalarını rahatlatacağını ifade etti.

Kocatepe; “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na araç konusunda müracaat etmiştik. Hamdolsun aracımız geldi. Yeni aracımız daha yeşil, daha temiz ve daha güzel bir kent olmak için çalışmalarımıza katkı sağlayacak. Bu aracın ilimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Bu anlamda desteğini bizden esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Türkiye Belediyeler Birliği tarafından da damperli hafriyat kamyonumuz yola çıkıyor” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek