...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Yeni Yönetimini Seçti

15 Mart 2018 - 626 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Yeni Yönetimini Seçti
Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Yeni Yönetimini Seçti

Zeki Alkan Güven Tazeledi

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Yeni Yönetimini Seçti

Şavşat’ın Sesi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Kör’de Yeni Seçilen Yönetim Kurulunda Görev Aldı

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği yeni yönetim kurulunu seçti. Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Zeki Alkan güven tazeleyerek yeniden başkan oldu.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği, olağan genel kurulunu Artvin Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenledi.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti  Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, delegelerin katıldığı olağan genel kurulda Divan Başkanlığı’na Tolga Gül, üyeliklerine ise Taner Köse ve Buket Çelik seçildiler. Divanın teşekkülünün ardından saygı duruşunda bulunularak kongre başlatıldı.

Kongrede faaliyet raporunu mevcut Başkan Zeki Alkan okudu.

3 yıllık icraatlarını anlatan Alkan, derneğin tüzükleri gereğince görev ve yetkileri doğrultusunda çalıştıklarını söyledi. Başkan Alkan, Türkiye genelin de çok önemli çalışmalarda da bulunduklarını belirterek Artvin Gazeteciler Cemiyeti’ni Gazeteciler Mesleki örgütleri arasında Türkiye’de adından sıkça bahsedilen bir dernek haline getirdiklerini ifade etti. Başkan Alkan, faaliyet raporunu okuduktan sonra Divan tarafından faaliyet raporu kongre üyelerinin oylarına sunularak ibra edildi. Aynı şekilde 2015-2016-2017-2018 yıllık bütçeleri ile gelecek 3 yıllık tahmini bütçe okunarak ibra edildi.

Bütçelerin okunmasından sonra Alkan, konuşma yapmak üzere söz aldı. Alkan, “Bizler gazeteciler olarak topluma örnek olmamız gerekir. Yönetim kurulu üyelerim ile bugün güzellikler içerisinde yeniden görevi devralmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu tür görevler hizmet yarışı niteliği taşır. Başarılı dönemler geçirdik. Bundan sonra ki yönetimimizle de inşallah daha da başarılı olacağız. Hepimize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuşarak bugüne kadar kendisine destek olan tüm üyelere ve yönetim kuruluna teşekkür ederek konuşmasını tamamladı. Konuşma alkışlarla karşılık buldu.

Daha sonra söz alan Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel’de aynı zamanda Ticaret Odası’nın yönetim kurulunda yer alan Zeki Alkan’ın Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı olmasından da duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine başarı temennisinde bulundu.

Daha sonra gündemin son maddesi olan dilek ve temenniler bölümü ile kongre tamamlandı.

Kongre sonrasında; Artvin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Zeki Alkan, , Orhan Sevinç, Adem Güngör, Yusuf Okur, Erdoğan Kör seçildiler. Denetim Kurulu asil üyeliklerine Pervin Alkan, Ahmet Kekeç, Kezban Sevinç seçildiler.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği olağan genel kurulunu ARTVİN Gazeteciler Cemiyeti Derneği Eski Başkanlarından  Tuncer Erer, Serhad Artvin Gazetesi İmtiyaz Sahibi Orhan Şengün, Dost Artvin Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Kekeç ve yerel ve ulusal basın mensupları katıldı.

Genel Kurul, AGC Başkanı  Alkan ve basın mensuplarının birlikte çekildiği fotoğraf ile sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek