...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1730 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin Garnizon Komutanı Gözaltında

16 Temmuz 2016 - 2.446 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin Garnizon Komutanı Gözaltında
Artvin Garnizon Komutanı Gözaltında

Artvin Garnizon Komutanı Gözaltında

Artvin’de, FETÖ’nün darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında Garnizon Komutanı Piyade Kıdemli Albay Uğurcan Gençay yakalandı.

Başarısız darbe girişimi soruşturması Artvin’i de vurdu. Artvin’de, FETÖ’nün darbe girişimiyle ilgili soruşturma kapsamında Garnizon Komutanı Piyade Kıdemli Albay Uğurcan Gençay, yakalandı. Gencay’ın gözaltına alınması sebebi ‘Darbe Girişimi’ yoksa FETÖ’ soruşturması olup olmadığı ilerleyen günlerde belli olacak.

Savcılık Talimatı ile Gözaltına Alındı

Alınan bilgiye göre, gözaltına alınan Piyade Albay Gençay, İl Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Burada ifadesi alınan Gençay, daha sonra adliyeye sevk edildi. Artvin Garnizon Komutanı Piyade Kıdemli Albay Uğurcan Gençay’ın Artvin Cumhuriyet Başsavcılığı talimatı ile gözaltına alındığı öğrenildi. Artvin Adliyesi’ne getirilen Garnizon Komutanı Piyade Kıdemli Albay Uğurcan Gençay’ın ifadesi alındıktan sonra tutuklanıp tutuklanmayacağı ilerleyen saatlerde belli olacak.

Alınan bilgiye göre, gözaltına alınan Piyade Albay Gençay, İl Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Burada ifadesi alınan Gençay, daha sonra adliyeye sevk edildi. Öte yandan, darbe girişimi kapsamında Hopa İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli emniyet amiri Kürşat Şimşek, “görevi kötüye kullanmak”, 12 kişi de “anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etmek” gerekçesiyle gözaltına alındı.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek