...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin Emniyeti Asayişte Göz Açtırmıyor

15 Aralık 2015 - 867 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin Emniyeti Asayişte Göz Açtırmıyor
Artvin Emniyeti Asayişte Göz Açtırmıyor

Artvin Emniyeti Asayişte Göz Açtırmıyor

Artvin İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerinin milli güvenlik ve kamu düzenini sağlamak amacıyla asayiş uygulamaları devam ediyor.

Artvin İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce ilimizde genel asayiş yönünden uygulamalarına devam ediyor. Artvin İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Milli Güvenlik ve kamu düzeninin, genel sağlık ve genel ahlakın korunması, anayasadan ve kanunlardan doğan haklardan herkesin eşit şekilde faydalanmasını sağlamak, suçun işlenmeden önlenmesi, şahısların suça konu eşyalardan arındırılması, taşınması ve bulundurulması yasak olan her türlü silah, patlayıcı madde veya eşyaların elde edilmesi amacıyla Genel Asayiş Uygulaması yapıldı. Yapılan kontrollerde 86 kişinin GBT kayıtlı sorulmuş, arandığı tespit edilen (1) şahıs yakalanarak hakkında gerekli adli işlemler yapılmak üzere Çarşı Polis Merkezi Amirliğine teslim edilmiş, şahıs tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Yabancı uyruklu (2) kadın ile ilgili sınır dışı işlemleri İl Göç İdaresi Müdürlüğü koordinesinde sürdürülmektedir.

Ayrıca idari yönden eksikliği görülen çok sayıda umuma açık işyerine; sigara içmek, sigara içilmesine müsaade etmek, çalışanlara ait kimlik bildirimini yapmamak, SGK bildiriminde bulunmamak ve sağlık raporlarının olmaması vb. tespitlerden dolayı idari para cezası uygulanmıştır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek