...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin Çoruh Spor Kurumsallaşma Yolunda Bir Adım Daha Attı

28 Kasım 2015 - 1.483 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin Çoruh Spor Kurumsallaşma Yolunda Bir Adım Daha Attı
Artvin Çoruh Spor Kurumsallaşma Yolunda Bir Adım Daha Attı

Artvin Çoruh Spor Kurumsallaşma Yolunda Bir Adım Daha Attı

Artvin Çoruh Spor Yönetim Kurulu Ziraat Bankası ile birlikte çalışma kararı aldı.

Artvin Çoruh Spor Yönetim Kurulu kulübün kurumsallaşması yolunda bir adım daha atarak kulübün tüm bankacılık işlemleri için Artvin Ziraat Bankası Merkez Şubesi ile yapılan görüşmeler sonucunda birlikte çalışma kararı alındı.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz tarafından yapılan açıklamada; “ Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak kurumsallaşma anlamında çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Kulübün ekonomik anlamda yapılacak olan tüm işlemlerin kayıt altına alınması, takımlarımıza alınan birçok malzemenin bedelinin ödenmesi, lisans ücretlerinin ve sporcularımıza yapılan ödemelerin ivedilikle yapılması açısından bankacılık işlemlerinin belli bir düzen içerisinde takibi gerçekleştirebilmek için kaçınılmaz bir durumdu. Kulübümüz mali işlerden sorumlu yöneticisi olan ve Ziraat Bankası Artvin Şubesi Kurumsal Müşteri Temsilcisi Anıl Nuri Elçin beyefendinin destek ve yardımları sonucu bankacılık işlemleri yönünden oldukça önemli mesafe kat etmiş olduk. Tüm kulüp ödemelerimizi, sporcularımızın müsabaka ücretleri, pirimler ve kulüpten diğer alacaklarını internet üzerinden anında hesaplarına aktarmaktayız” ifade etti.

Yılmaz açıklamalarının devamında; “Artvin Çoruh Spor kulübü olarak 2020 yılında hedeflemiş olduğumuz profesyonel ligde mücadele edebilmek için gereken kurumsallaşma ve tesisleşmenin önümüzdeki 4 yıl gibi bir sürede büyük bir kısmını tamamlayacağız. Bugün bankacılık işlemleri ile ilgili sorunumuzu çözmüş olduk önümüzdeki hafta içerisinde yeni bir çalışmayı da inşallah başarılı bir şekilde çözeceğiz. Bugün bize yardım ve desteklerini ve güler yüzünü esirgemeyen Ziraat Bankası Müdürü ve tüm personeline Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak teşekkür ederiz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek