...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin Belediyesi’nin Sosyal Ağı Genişliyor

20 Kasım 2015 - 1.198 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin Belediyesi’nin Sosyal Ağı Genişliyor
Artvin Belediyesi’nin Sosyal Ağı Genişliyor

Artvin Belediyesi’nin Sosyal Ağı Genişliyor

 

Teknolojinin sağladığı tüm imkânları Artvin halkının hizmetine sunan Artvin Belediyesi, şimdide Whatsapp’da.

Artvin Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla yapmış olduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Bugüne kadar sosyal anlamda birçok projeyi hayata geçiren Artvin Belediyesi, sosyal medyada da iletişim ağını genişletmeye devam ediyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelerden maksimum düzeyde yararlanan Artvin Belediyesi, yapmış olduğu etkinlik, duyuru, haberler, öneri ve şikâyetleri Facebook, Twitter ve Whatsapp üzerinden iletişimde bulunarak vatandaşlarla daha hızlı ve geri dönüşümlü irtibat sağlıyor.

Çek Gönder

Artvin belediyesi ilk olarak iletişim konusunda halkın daha yakından takıp ettiği sosyal medya ( facebook, twitter) sayfalarından yapılan hizmetleri halkla paylaşmasının ardından oluşturduğu beyaz masa çözüm merkezi ile vatandaşlar şikayet ve önerilerini anında iletiyor. Bunların yanı sıra yeni hayata geçirdiği whatsapp uygulamasıyla da vatandaşların gözüne çarpan sorunları cep telefonu ile gerek fotoğraf gerekse bilgi notu ekleyerek anında Belediye Yetkililerine gönderme imkanı sunuyor.

Artvin Belediyesi’nin resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre; “ Facebook’ta takip etmek için tıklayın https://www.facebook.com/artvinbeltr Artvin Belediyesi’ni Twitter’da takip etmek için tıklayın: https://twitter.com/artvinbeltr Artvin Belediyesi’ne Whatsapp ‘tan ulaşmak için tıklayın: 0541 212 37 11, Beyaz Masa İletişim 153  –  444 7 008” ifadelerine yer verildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek