...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Artvin AK Parti Milletvekili İsrafil KIŞLA 7 Mart Artvin’in Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

07 Mart 2017 - 855 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Artvin AK Parti Milletvekili İsrafil KIŞLA 7 Mart Artvin’in Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı
Artvin AK Parti Milletvekili İsrafil KIŞLA 7 Mart Artvin’in Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

Artvin AK Parti Milletvekili İsrafil KIŞLA 7 Mart Artvin’in Kurtuluşunun 96. Yıl Dönümü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

Bugün, Artvin’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümünü bir kez daha büyük bir sevinç, coşku ve gururla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
96 yıl evvel 7 Mart 1921 günü halkımızın Rus ve Ermenilere karşı verdiği “var olma mücadelesi” diplomatik ve askeri başarılarıyla adeta taçlanmış ve Artvin ebediyen anavatanına kavuşmuştur.
Bu var olma mücadelesi şüphesiz kahraman ecda-dımızın bize bıraktığı en büyük mirastır. Ben bu uğurda vatanımızın birlik ve beraberliği için, büyük ve güçlü Türkiye için hayatın her alanında, aldığımız her görevde bu kutsal görev uğruna çalışmayı bir borç biliyorum. Sizlerden aldığımız görevle bu uğurda, gelecek nesillerimize daha güzel bir Artvin daha güzel bir Türkiye bırakabilmenin gayreti ve çabası içindeyiz.
Millî günlerimiz, bayramlarımız, kurtuluş günlerimiz ve dinî bayramlarımız millî birlik ve beraberliğimizin pekiştiği günlerdir. Bu birlik ve beraberliğin sadece kurtuluş günleri ve bayramlarla sınırlı olmaması, ülkemiz adına yapılacak her güzel çalışmada aynı birlik ve beraberlik anlayışıyla hareket edilmesi gerektiğini belirtmek istiyorum. Bu anlamlı başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Artvin’in kurtuluşunda canlarını feda eden kahraman ecdadımızı, şehit ve gazilerimizi minnetle anıyor, Allah’tan rahmet diliyorum. Bu vesileyle Artvin’in kurtuluşunun 96’ncı yılında tüm Artvinli hemşerilerimin kurtuluş gününü en içten dileklerimle kutlar, selam, sevgi ve muhabbetlerimi sunarım.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek