...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Arılar İçin Mum Yakarken Evleri Yandı

10 Ocak 2017 - 1.300 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Arılar İçin Mum Yakarken Evleri Yandı
Arılar İçin Mum Yakarken Evleri Yandı

Arılar İçin Mum Yakarken Evleri Yandı

Artvin Şavşat Yolu Kaparya Mevkiinde 07 Ocak 2017 Cumartesi Günü Saat 15.00 Civarlarında Meydana Gelen Yangında Bir Ailenin Yazlık Olarak Kullandığı Ev Tamamen Yandı. 

Edinilen bilgiye göre 7 Ocak 2017 Cumartesi günü saat 15.00 sıralarında meydana Artvin Şavşat Yolu üzerinde Kaparya Mevkiinde Harun Avcı adlı vatandaşın evinin bitişiğinde arıları için mum kaynatırken mumun dökülmesi sonucunda yangın çıktı. Kısa sürede ortalığı alev sararken alevler eve de ulaştı. Harun Avcı ve ailesi ile çevreden gelenlerin yangına müdahalesi yetersiz kalırken ahşap ev kısa sürede tamamen yandı. Çok kısa sürede yanan evden bir tek eşyalarını dahi çıkaramayan Avcı ailesinin yazlık olarak kullandığı ev kullanılamaz hale geldi. Yanan evin Mikail Yiğit’e ait olduğu ve Avcı ailesinin kiracı olarak evde ve arazide ikamet ettikleri öğrenildi.  Harun Avcı ve ailesine desteğe gelen vatandaşlar, yangından hiçbir şey kurtaramazlarken, ailenin üzüntüsü büyük idi.

Her şeyin yarım saate bittiği yangında Harun Avcı ve 5 kişilik ailesi bütün eşyalarını ve mal varlıklarını alevlere teslim ederlerken, aileye yardım için vatandaşlar sosyal medya üzerinden kampanyalar başlattılar. Yangında Avcı ailesinin maddi hasarı büyük olurken, can kaybı yaşanmamış olması ise büyük şans olarak değerlendirildi. Konuya ilişkin Jandarma tarafından soruşturma başlatılırken, Avcı ailesi kış günlerinde evsiz kalmanın üzüntüsünü yaşıyor. Avcı ailesinin yanan evi yaz aylarında yoğunlukla kullandıkları kış günlerinde ise Artvin’de ikamet ettikleri bilgisine ulaşıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek