...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Arhavi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’ne tablet dağıtıldı

11 Kasım 2015 - 1.768 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Arhavi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’ne tablet dağıtıldı
Arhavi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’ne tablet dağıtıldı

Arhavi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’ne tablet dağıtıldı

Arhavi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine Fatih Projesi kapsamında tablet dağıtılarak okullarda Tablet Kullanımı Hakkında Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Okullarda tabletlerin kullanım alanlarını belirlemek amacıyla Arhavi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapılan bilgilendirme toplantısına İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz, Okul Müdürü İsmail Ayar ve okul öğretmenleri katıldı.

Tablet kullanımı hakkında bilgilendirme toplantısında, ülkemizde modern teknolojilerle eğitimin başlamasının ardından öğretmenlere akıllı tahtalara uyumlu tabletlerin kullanılması gereken yerler ile ilgili bilgiler verildi. Toplantının ardından öğretmenlere ilçe protokolü tarafından tabletler dağıtıldı. Fırsatları Arttırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi (Fatih Projesi) ile amaçlarının bilgi toplumu yaratmak ve eğitimde teknolojiyi yararlı kılmak olduğunu belirten Başkan Hekimoğlu, dağıtılan 22 adet tablet bilgisayarın hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek