...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Arhavi Devlet Hastanesi İnşaatında Sona Gelindi

19 Kasım 2015 - 2.722 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Arhavi Devlet Hastanesi İnşaatında Sona Gelindi
Arhavi Devlet Hastanesi İnşaatında Sona Gelindi

Arhavi Devlet Hastanesi İnşaatında Sona Gelindi

İlçedeki en önemli projelerden biri olan Yeni Arhavi Devlet Hastanesi inşaatında hız kesmeden devam eden çalışmaların sonuna gelindi.

7 bin 700 metrekarelik bir alanda yer alacak olan hastane inşaatında yürütülen çalışmalar, ilçe halkı tarafından da takdirle karşılanıyor. Büyük bir kısmının tamamlandığı hastane inşaatında tabelaların takılmasının ardından hastane içi temizlik çalışmaları devam ediyor. Sağlık hizmetleri açısından ilçe ve bölge adına büyük önem arz eden ve bu doğrultuda yürütülen çalışmalar, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde şekillendiriliyor.

Dış ve iç kısımlarının bitmek üzere olan hastane inşaatında, son proje tadilatıyla eski binasının yıkılıp, yerine otopark alanı haline gelecek. İlçe halkının ve bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olacak olan binanın yaklaşık 9 uzman branşla poliklinik hizmeti vermesinin yanı sıra hastanenin 40 yataklı olacağı, yoğun bakım ünitesi, acil servisi ve bunun gibi birçok sağlık hizmetleri ihtiyaçlarını karşılayacak birimleri ile yakında hizmete girmesi planlanıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek