...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ardanuç Belediye Başkanından Şavşat Belediye Başkanına Ziyaret

06 Mayıs 2019 - 255 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Ardanuç Belediye Başkanından Şavşat Belediye Başkanına Ziyaret
Ardanuç Belediye Başkanından Şavşat Belediye Başkanına Ziyaret

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’ı Makamında Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundu

 

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’ı Makamında Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundu.

 

31 Mart 2019 Mahalli yerel seçimlerde 4. Kez CHP’den Ardanuç Belediye Başkanı seçilen Yıldırım Demir seçimlerde Şavşat Belediye Başkanı seçilen Nihat Acar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İlçeler arasında ki birlik beraberliğin ve dayanışmanın önemine değinen her iki başkanda ilçelerinin geleceğe hazırlanması için ne gerekiyorsa onları yapacaklarını ifade ettiler. Yaklaşık 1 saat süren sıcak ve samimi sohbette çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundular. Ziyaretten duymuş olduğu memnuniyetini dile getiren Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar; “Öncelikle komşu bir ilçemizin yapmış olduğu bu nazik ziyaretinden dolayı Ardanuç Belediye Başkanımız Sayın Yıldırım Demir’e çok teşekkür ediyorum. ‘Komşu komşunun külüne muhtaçtır’ diye derler ya bizlerde aynı coğrafyanın ve aynı kültürü yaşayan birçok değerlerimizin bir olduğu iki ayrı ilçenin Belediye Başkanlarıyız. Seçilirken halkımıza vermiş olduğumuz sözleri tutacağımıza inanarak bize bu yetkiyi veren halkımızı mahcup etmeyeceğiz. Hayal kırıklığına uğratmayacağız. İlçe halkımıza hizmet ederken diğer il ve ilçe Belediye Başkanlarımızdanda hem destek alacağız hem de fikirlerinden faydalanacağız. Artvin’imiz bütün ilçeleri ile bir bütündür. Ardanuç Belediye Başkanımıza tekrar teşekkür ediyorum.” Dedi.

Yapmış olduğu ziyaret ile ilgili olarak Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir;

“Halkımızın teveccühü getirilmiş olduğumuz Belediye Başkanlığının büyük bir sorumluluk olduğu bilincindeyiz. Bu bilinçle olduğumuzu bilen ve bize inanan ilçe halklarımıza çok teşekkür ediyorum. Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar beye hayırlı olsun dileklerimi ilettim. Başarılı olacağına inancım tamdır. Sorunlarımız dertlerimiz aynıdır. Bu sorunları azaltmanın yolu paylaşmak ve yükü hafifletmek için şiarımızı olan halkımız ile birlikte yönetime talip olmuşuzdur. Şavşat Belediye Başkanımız ile daha verimli çalışabilmek için neler yapabiliriz bunları konuştuk. Bu ziyaretimin esas amacı Şavşat Belediye Başkanı seçilen Nihat Acar beyi makamında hayırlı olsun dileklerimi sunmak için olmuştur.” Dedi. Yapılan ziyaret hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika
Teknik Destek