...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Amatör Lig’e Artvin’de Ara

31 Aralık 2015 - 984 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Amatör Lig’e Artvin’de Ara
Amatör Lig’e Artvin’de Ara

Amatör Lig’e Artvin’de Ara  

2015-2016 Futbol sezonu 1’inci amatör küme müsabakaları, Artvin’de İl Disiplin Kurulu üyelerinin istifa etmesinden dolayı bu hafta son oynanması planlanan müsabakalar iptal edildi.

Artvin’de görev yapan İl Disiplin Kurulu üyeleri dün itibariyle istifa ettiler. Bu nedenden dolayı Futbol İl temsilciliği, 2015-2016 Futbol sezonu 1’inci amatör müsabakalarını iptal etti. Artvin’de bu hafta oynanması planlanan 1’inci amatör küme müsabakaları 7’inci hafta karşılaşmaları ve bu hafta sonu başlaması planlanan U17’müsabakalarını yeni il disiplin kurulu üyelerinin görevlendirilmesine kadar müsabakaları oynatmama kararı aldı.

Futbol müsabakalarının ceza mercii olan ve tamamen gönüllülük esasına dayanarak avukatlardan oluşan il disiplin kurulu üyeleri dün itibariyle görevlerinden istifa ettiler.  Bu nedenden dolayı müsabakalarda cezai merciinin belirleyicisi olan İl Disiplin kurulunu üyelerinin görevlerinde olmamasından dolayı Futbol İl Temsilciliği bu hafta sonu oynanması planlanan Amatör küme ve U17 müsabakalarını il disiplin kurulu üyelerinin Futbol Federasyon tarafından yeniden görevlendirilmesine kadar müsabakaları oynatmama kararı aldı.

Bu Hafta Sonu Amatörde 4 Müsabakada Oynanmayacak

İl Disiplin Kurlunun istifasının ardından bu hafta sonu oynaması planlanan; Yusufelispor  – Hopa Kemalpaşaspor, Artvin İl Özel İdaresi  – Artvin Hopaspor, Borçkaspor – Arhavi Gençlikspor, Muratlı Hudutspor – Artvin Çoruhspor ve bu hafta sonu başlayacak olan U17’i müsabakaları da iptal edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek