...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AKUT’tan İhtiyaç Sahiplerine Giyim Yardımı

17 Mart 2017 - 2.859 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»AKUT’tan İhtiyaç Sahiplerine Giyim Yardımı
AKUT’tan İhtiyaç Sahiplerine Giyim Yardımı

AKUT’tan İhtiyaç Sahiplerine Giyim Yardımı

İlçemizde Faaliyet Gösteren Kadın Derneği’nin Girişimleriyle AKUT Tarafından Şavşat’ta İhtiyaç Sahiplerine Giyim Yardımı Yapıldı

Şavşat Kadın Derneği Çalışmalarına Başladı

Şavşat Kaymakamlığı, Şavşat Kadın Derneği (ŞAVKADER) ve Şavşat İlçe Emniyet Amir Vekili İsmail Katı’nın girişimleriyle Arama Kurtarma Derneği (AKUT) İstanbul Birimi tarafından hayata geçirilen “Anadolu ile El Ele” Projesi kapsamında Şavşat’ta ihtiyaç sahibi ailelere giyim malzemesi dağıtıldı.

AKUT İstanbul Birimi tarafından gönderilen 85 koli giyim malzemesi Şavşat Kadın Derneği, Şavşat Kaymakamlığı tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı. Gönderilen giyim malzemelerinin bir kısmı Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı ve Şavşat Kadın Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla ilçe merkezindeki ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildi.

Ayrıca dağıtılacak giyim malzemesinin bir kısmı da köylerde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere Şavşat Aile Hekimlerine teslim edildiği öğrenildi.

Şavşat Kadın Derneği AKUT’a Teşekkür Etti

Arama Kurtarma Derneği AKUT İstanbul Birimi tarafından ihtiyaç sahipleri aileler için gönderilen yardımlarla ilgili Şavşat Kadın Derneği Yönetim Kurulu AKUT’a teşekkür etti.

Şavşat Kadın Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada; “AKUT tarafından gönderilen malzemelerin ihtiyaç sahiplerine verilmesi için titiz bir çalışma sonucunda tespit edilen ailelere dağıtıldı. Anadolu ile el ele’ kampanyası kapsamında bize gönderilen 85 koli giyim malzemesini ihtiyaç sahiplerine dağıttık. Proje kapsamında çalışmalarımız sürüyor. Şavşat Kadın Derneği Yönetim Kurulu olarak İstanbul AKUT Birimine teşekkür ediyoruz.” Denildi.

İhtiyaç sahibi aileler de kendilerine yapılan yardımlardan dolayı memnun olduklarını belirterek, İstanbul AKUT Birimine, Şavşat Kaymakamlığına, Şavşat Kadın Derneği Yönetim Kuruluna ve Şavşat Emniyet Amiri Vekili İsmail Katı’ya teşekkür ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek