...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1754 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AKUT Bir Kez Daha Sevindirdi

28 Ocak 2018 - 838 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»AKUT Bir Kez Daha Sevindirdi
AKUT Bir Kez Daha Sevindirdi

AKUT Bir Kez Daha Sevindirdi

Arama Ve Kurtarma Alanında Yaptığı Çalışmalarla Adından Sıklıkla Söz Ettiren AKUT, Sosyal Sorumluluk Projelerini de Etkin Şekilde Devam Ettiriyor.

Arama ve  Kurtarma Alanında Yaptığı Çalışmalarla Adından Sıklıkla Söz Ettiren AKUT, Sosyal Sorumluluk Projelerini de Etkin Şekilde Devam Ettiriyor: “AKUT Anadolu İle El Ele” projesi kapsamında ilçemizde önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere uyku seti ve kıyafet dağıttı.

Akut İstanbul Temsilciliği İlçemizde Faaliyet Gösteren Şavşat Kadın Derneği (ŞAVKADER) İş Birliği İle İlçemizdeki İhtiyaç Sahibi ailelere Bebek Uyku Seti ve 1-1O yaş arası çocuklara ise kıyafet yardımı yaptı.

Gönderilen uyku setleri ve kıyafetler Şavşat Kadın Derneği (ŞAVKADER) yönetim kurulu tarafından ilçe merkezinde ve bazı köylerde önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtıldı.

Uyku setlerini ve kıyafetleri alan aileler, İstanbul AKUT Birimine ve Şavşat Kadın Derneği ŞA VKADER yönetim kuruluna teşekkür ettiler.

Şavşat Kadın Derneği AKUT’a Teşekkür Etti

Arama Kurtarma Derneği (AKUT) İstanbul Birimi tarafından gönderilen yardımlar-la ilgili Şavşat Kadın Derneği Yönetim Kurulu AKUT’a teşekkür etti.

Şavşat Kadın Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada; “AKUT tarafından gönderilen uyku setleri ihtiyaç sahibi çocuklara verilmesi için titiz çalışma sonucunda tespit edilen ailelere dağıtıldı. “Anadolu ile el ele’ kampanyası kapsamında bize gönderilen yardım paketlerini ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttık. Proje kapsamında çalışmalarımız sürüyor. Şavşat Kadın Derneği Yönetim Kurulu olarak İstanbul AKUT Birimine teşekkür ediyoruz.” denildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek