...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1769 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Sedat DEMİR Köylere Yapılan Hizmetleri Yerinde Takip Ediyor

17 Kasım 2020 - 113 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Sedat DEMİR Köylere Yapılan Hizmetleri Yerinde Takip Ediyor
AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Sedat DEMİR Köylere Yapılan Hizmetleri Yerinde Takip Ediyor

AK Parti İktidarı Döneminde Son Yıllarda Büyük Bir Hız Verilen Asfalt, Beton Yol, Menfez, İçme Ve Sula Suyu Çalışmaları İlçemizde Bütün Hızı İle Devam Ediyor

Ak Parti iktidarı döneminde son yıllarda büyük bir hız verilen asfalt, beton yol, menfez, içme ve sula suyu çalışmaları ilçemizde bütün hızı ile devam ediyor. Seçildiği günden beri birçok hizmetlerin köylere ulaşması noktasında çok önemli çalışmalar yapan Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Sedat Demir köylerin sorunlarını muhtarlardan aldığı gibi yapılan çalışmaları da bizzat giderek yerinde inceliyor. 
Hizmetleri Aciliyetine ve İhtiyaca Göre Götürüyoruz

Sedat Demir, “Köylerde şuan da çok önemli hizmetler yapılmaktadır. İl Özel İdaresi ve İl Genel Meclisi köy halkının yanındadır. Köylerimizde yol yapımında içme ve sulama sularına beton yol, asfalt ve menfez çalışmaları ağırlıkta devam etmektedir. Artvin İl Genel Meclisi dayanışma içerisindedir. İlçelerimizde ki ihtiyaç durumuna göre birlik beraberlik ruhu ile hareket ediyor ve bu ihtiyaçların aciliyetine göre köylerimizin hizmeti almasını sağlıyoruz. Köylerimizde siyasi ayrım yapılmaksızın köyden çıkan oy oranına göre değil hizmet ihtiyacına göre hareket ediyoruz. İl Genel Meclis üyeleri olarak imkanlarımız el verdiğince gerekli hizmetleri yapmaya çalışıyoruz. Biz seçim sürecinde söz verdiklerimizin ne olduğunu biliyor ve o doğrultuda hareket ediyoruz.” Dedi. 

Hizmetleri Almada Çok Şanslıyız

İl Genel Meclis Üyesi Sedat Demir; “Köylerimizin ve ilçelerimizin hizmetleri alma noktasında çok şanslı olduğunu vurgulamak istiyorum. En büyük şansımız Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Sayın İsrafil Kışla, Milletvekilimiz Erkan Balta ve asla siyaset ayrımı yapmayan parti kurullarımızdır. Ödenekler ve makine parkı konusunda Ankara da ki bu büyüklerimiz bizlerin işlerini kolaylaştırıyor.” Dedi.

İdarecilerimiz ile Uyum İçerisindeyiz

Sedat Demir; “Bu hizmetlerde İlçemiz Kaymakamı Sayın Onur Özaydın ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Gerçekten ilçemiz için geldiği günden beri önemli çalışmalar yapmak için mücadele eden bir kaymakamımız var. Kaymakamımızın köy gezileri ve sorunları yerinde inceliyor oluşu yapılan hizmetleri yerinde takip etmesi her zaman bize ışık tutuyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca köy muhtarlarımızın çalışmaları her zaman bizlere yol göstermiştir. Bu çabalarından dolayı kendilerini takdir ediyorum. Bütün zor şartlara rağmen çalışma azimlerini asla kaybetmeyen sahada ki Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği personeline de çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Hizmet Noktasında Her Türlü Desteği Aldığımız Hükümetimiz Var

Hükümetin köylerde önemli yatırımlar gerçekleştirdiğini vurgulayan Demir, “Önümüzü açan, projelerimizin hayata geçmesini sağlayan bir hükümetimiz ve kurumlarımız var. Hizmet noktasında her türlü desteği verenlere teşekkür ediyorum. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Hertürlü sıkıntılarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.” Dedi. Haber: Caner ALTUNKAYA

    

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika
Teknik Destek