...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti Artvin Milletvekili Adayları Şavşat’ı Ziyaret Ettiler

12 Haziran 2018 - 1.205 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»AK Parti Artvin Milletvekili Adayları Şavşat’ı Ziyaret Ettiler
AK Parti Artvin Milletvekili Adayları Şavşat’ı Ziyaret Ettiler

AK Parti Artvin Milletvekili Adayları Şavşat’ı Ziyaret Ettiler

24 Haziran Seçimlerine Az Bir Süre Kala Seçim Çalışmalarına Devam Eden Milletvekili Adayları Av. Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, Şavşat’ta Seçmenleriyle Bir araya Geldi

Şavşat’ta Milletvekili Adaylarına Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Şavşat İlçe Başkanı Etemşah Coşkun,İl Başkan Yardımcıları Yüksel Kantar, Fatih Tahtalı, il ve ilçe yönetiminden teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Esnaf ziyaretlerine katılan Milletvekili adayları Şavşat pazarını gezerek seçmenle bir araya geldiler. 24 Haziran seçimleri öncesinde destek iste-yen Milletvekili adaylarını Şavşat halkı sıcak bir şekilde karşıladı. Gördükleri ilgi ve destekten memnun kaldıklarını beliı1en Milletvekili adayları Av. Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, ’24 Haziran’dan sonra Şavşat’a yatırımlar devam edecektir’ dediler.

Şavşat halkına seslenen Milletvekili adayı Av. Erkan Balta “7 yıldır Artvin’e hizmet eden Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla Artvin için bir değerdir. Artvin’in her meselesini en ince ayrıntısına kadar takip edip ve sonlandıran bir vekil ile çalıştık. Artvin ve ilçelerimizde tüm hastaneler yapıldı ve yenilendi. 4 tane Kaymakamlık binası yapıldı. Artvin’in beklentisinin çok üstünde bir hizmet ağı kazandırıldı. Artvin’in temel sorunlarını çözebilmek için ekstra güce ihtiyacımız vardır. Devam eden çok sayıda projemiz var ve başlayacak olan da projelerimiz vardır. Aı1vin’i bir yerden devralacağız ve ilimize, ilçelerimize hizmet ve yatırım kazandırma noktasında çalışacağız” dedi.

Şavşat’taki seçim çalışmalarında gördükleri ilgiden memnun kalan Milletvekili Adayları Av. Ertunç Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, sıcak şekilde karşılamalara aynı sıcaklıkta karşılık verdiler. 24 Haziran seçimlerinin önemini gittikleri ve ziyaret ettikleri vatandaşlara anlatan adaylar, seçimler için hem destek hem de dua beklediklerini ifade ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek