...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ahde Vefa: İlk Öğretmenim

06 Kasım 2015 - 849 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Ahde Vefa: İlk Öğretmenim
Ahde Vefa: İlk Öğretmenim

Ahde Vefa: İlk Öğretmenim

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Artvin´de Başarıyı Artırma Projesi (ARTBAP) kapsamında açıklamalarda bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Artvin´de Başarıyı Artırma Projesi (ARTBAP) kapsamında Artvin Valiliği ve PTT Başmüdürlüğü’nün destekleriyle İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenlerimize duyulan sevgi ve vefayı anlatmak üzere il genelinde düzenlemiş oldukları çalışma hakkında açıklamalarda bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci yapmış olduğu açıklamasa; “Ahde Vefa: İlk Öğretmenim’’ etkinliği ile öğretmenlerimize duyulan sevgi ve vefayı; unutulmaya yüz tutmuş yazın türü ve iletişim araçlarından olan mektup ve kartpostallarla anlatmış olacağız. Etkinlik kapsamında ilk öğretmenine veya sevdiği bir öğretmene duygularını anlatmak isteyen 7’den 70’e herkes bu etkinliğin bir paydaşı olabilecektir. İlkokul, ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerimiz istedikleri bir öğretmenine tebrik kartı ya da mektup yazma etkinliğine katılacaktır” dedi.

Abdulcelil Kahveci açıklamasının son bölümünde; “Ayrıca okullarımız, öğrencilerinden bir “etkinlik tanıtım grubu” oluşturarak kurumları ve Artvin halkını hem projenin içeriğine dair bilgilendirecek hem de Artvin PTT Baş Müdürlüğü tarafından etkinliğimiz için özel tasarlanmış olan mektup ve kartpostalları yazma etkinliğine davet edecektir. Mektup ve kartpostalların son gönderim tarihi 18 Kasım 2015’tir “ifadelerine yer verdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek