...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1730 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AGC’den Basın Müdürü Remzi Yavuz’a Ziyaret

21 Aralık 2015 - 683 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»AGC’den Basın Müdürü Remzi Yavuz’a Ziyaret
AGC’den Basın Müdürü Remzi Yavuz’a Ziyaret

AGC’den Basın Müdürü Remzi Yavuz’a Ziyaret

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Artvin Valiliği Basın ve Hakla İlişkiler Müdürlüğü’ne atanan Remzi Yavuz’u makamında ziyaret etti. Başkan ve üyeler göreve yeni başlayan Remzi Yavuz’a hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Artvin Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne asaleten atanan Remzi Yavuz’a ziyaretler devam ediyor. Artvin Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Gülşen Çınar’ın yerine atanan Remzi Yavuz,  İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nde şef olarak çalıştıktan sonra görevde yükselme sınavını kazanmış ardından Artvin Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine asaleten ataması gerçekleştirilmişti. Ataması gerçekleşen Remzi Yavuz’un odası ziyaretçi akınına uğradı. Yeni görevine başlayan Remzi Yavuz’a son ziyareti ise Artvin Gazeteciler Cemiyeti ziyaret Başkanı Zeki Alkan ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. AGC Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Alkan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Erer, Sayman Orhan Sevinç, Genel Sekreter Erkan Atasert, Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Kör ve Gazeteci Bülent Atasert’in hazır bulunduğu ziyarette göreve yeni atanan Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Remzi Yavuz’a başarı temennisinde bulunuldu. Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün Artvin basını ile Artvin Valiliği arasındaki köprü olduğuna vurgu yapan AGC Başkanı Zeki Alkan, görevine yeni başlayan Remzi Yavuz’a cemiyet olarak her türlü desteği vereceklerini de söyledi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren yeni Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Remzi Yavuz, AGC Başkanı Zeki Alkan ve diğer yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek görevini en iyi şekilde yerine getirerek Artvin Valiliği ile Artvin basının iyi iletişim içerisinde olmasına katkı sağlayacağını dile getirdi. Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafların ardından son buldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek