...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

86 Yaşındaki Ünlü Profesöre Asker Kaçağı Soruşturması

11 Kasım 2015 - 836 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»86 Yaşındaki Ünlü Profesöre Asker Kaçağı Soruşturması
86 Yaşındaki Ünlü Profesöre Asker Kaçağı Soruşturması

86 Yaşındaki Ünlü Profesöre Asker Kaçağı Soruşturması

10 Kasım Salı günü gerçekleşecek olan Atatürk ve Cumhuriyet konulu konferans için Artvin’e gelen Prof. Dr. Coşkun Özdemir kaldığı öğretmen evinde sabah 04.30 sıralarında asker kaçağı olduğuna dayalı olarak işlem yapıldı. Olay Artvin’de yaşanan ilginç olaylar arasına girdi.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77’inci yıl dönümü münasebetiyle Atatürkçü Düşünce Derneği Artvin Şubesi tarafından 10 Kasım Salı günü “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu konferansa katılmak üzere Artvin’e davet edilen Prof. Dr. Coşkun Özdemir, bir gün önceden Artvin’e geldi ve geceyi öğretmen evinde geçirdi. Sabah saat 04.30 sıralarında Polis tarafından kapısının çalmasına uyanan 86 yaşındaki Prof. Dr. Coşkun Özdemir, yoklama kaçağı olduğu gerekçesiyle işlem yapıldı.

Prof. Dr. Coşkun Özdemir konuyla ilgili şunları söyledi: “saat 04.30 sıralarında kapı gümbür gümbür vuruldu. Kapıyı açtığımda iki polis bana Coşkun Özdemir siz misiniz? diye sordu. Kendilerine evet deyince onlarda bana yoklama kaçağı olduğumu söylediler. Bunu duyunca bende güzel bir kahkaha attım. Ben 86 yaşındayım 1953-1954’de 18 ay askerlik yaptım. 86 yaşındayım ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım.”

Yapılan bu hatanın neden dolayı yapıldığı ve sonucunun ne olacağı ise merak konusu oldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek