...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

3 İlçeye TOKİ Konutu Müjdesi

07 Şubat 2023 - 29 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»3 İlçeye TOKİ Konutu Müjdesi
3 İlçeye TOKİ Konutu Müjdesi

AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile Görüşmeleri Sonu Artvin Merkez İlçeye Yapılacak Olan 500 Konuta İlave Borçka, Şavşat ve Murgul İlçelerinde de 200 Sosyal Konut Yapılacağını Duyurdu

 

AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, TOKİ Başkanı Ömer Bulut İle Görüşmeleri Sonu Artvin Merkez İlçeye Yapılacak Olan 500 Konuta İlave Borçka, Şavşat ve Murgul İlçelerinde de 200 Sosyal Konut Yapılacağını Duyurdu.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut projesi kapsamında Artvin Merkezde yapılacak olan 500 konuta ek 3 ilçede 200 konut yapılacak. Duyuruyu sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta şu ifadeleri kullandı: “TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut beyi makamında ziyaret ettim. Kurası çekilen 500 sosyal konuta ilaveten Borçka, Şavşat ve Murgul ilçelerimizde de 200 sosyal konutun yapılması için karar alındı. Borçka, Şavşat ve Murgul’lu hemşerilerimize hayırlı olsun.” 

Yusufelinde yapılacak olan yeni TOKİ konutlarının proje aşaması tamamlanarak ihale aşamasına geçildiği bilgisini de veren Balta, “Yusufeli ilçemizde oturup hak sahibi olamayan hemşerilerimiz için proje çalışmaları hızlandırılarak projenin 10 gün içerisinde tamamlanıp ihale aşamasına geleceği bilgisini aldım. İlçelerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler : , , ,
TemaFabrika
Teknik Destek