...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Kocatepe’den Kent Konseyine Müjde

17 Mart 2016 - 1.024 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»Başkan Kocatepe’den Kent Konseyine Müjde
Başkan Kocatepe’den Kent Konseyine Müjde

Başkan Kocatepe’den Kent Konseyine Müjde

Artvin Kent Konseyi Başkanı Ali İhsan Aydın ve yürütme kurulu üyeleri Kent Konseyi organlarının oluşturulmasında izlenecek yol ve yapılacak çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunmak amacıyla Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret etti.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, ziyaretine gelen Kent Konseyine çalışmalarını rahat yürütebilmeleri için eski belediye başkanlığı binasında yer tahsisi yaptığını müjdesini vererek Artvin için verimli projeler yapılmasını arzuladığını söyledi.  Kocatepe, “ Kent Konseyimizin ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Yürütmeye seçilen arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum.  Kent Konseyi’nin En büyük itici gücü belediye’dir. Kent Konseyi için birçok alt yapının olması gerekiyor. İlk olarak sizlere uygun bir yer bulduk ve tahsisini yaptık. Sizler bu şehrin derdini çeken insanlarsınız. Arzu ediyoruz ki herkes şehrine sahip çıkar. Çünkü önemli olan yapacağınız plan ve projelerle bu şehrin kazanmasıdır” dedi.

Artvin Kent Konseyi Başkanı Ali İhsan Aydın ise öncelikle başkan Kocatepe’ye bu oluşumun kurulmasında öncülük ettiği ve çalışmalara yönelik katkılarından dolayı teşekkür etti.  Aydın ;” Artvin Kent Konseyi yürütme kurulu olarak sizleri makamınızda ziyaret etmek istedik.  Yer tahsisinden ve bizlere vermiş olduğu katkılardan dolayı yönetim olarak teşekkür ediyoruz. Ayrıca Kent Konseyimizin faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere ön görülen süreden önce ve ihtiyaca cevap verecek nitelikte çalışma alanı tahsis ettiğiniz için de çok teşekkür ederiz. Bizim amacımız ilimize katkı sunacak projeleri Belediyemizin de desteğiyle hayata geçirmektir” dedi.

Kent Konseyi Başkanı Ali İhsan Aydın, tahsis edilen yerin kısa sürede aktif hale geleceğini ve faaliyetlerine başlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek