...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1706 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şavşat’ta Modern Bir İş Yeri Daha Hizmete Girdi

14 Mart 2016 - 2.182 kez okunmuş
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar»Şavşat’ta Modern Bir İş Yeri Daha Hizmete Girdi
Şavşat’ta Modern Bir İş Yeri Daha Hizmete Girdi

Şavşat’ta Modern Bir İş Yeri Daha Hizmete Girdi

İlçemiz Yeni Cadde de Açılan Cafe Nego Artık Müşterilerini Bekliyor

İlçemiz Yeni Cadde üzerinde Cafe Nego’nun açılışı 14 Mart 2016 Pazartesi günü yapıldı.

Açılışa Şavşat Kaymakamı Mesut Gazi Ambarcı,  Belediye Başkan Vekili Oktay Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Arslan, Şavşat Askerlik Şubesi Per. Ütğm. Kayhan Sercan Haklı, İlçe Emniyet Amiri Vekili Komser Bünyamin Şeker, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Yokuş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Murat Kaya, Milli Eğitim Şube Müdürleri Soner Gögerçin ve Fatih Bilici, Atatürk İlköğre-tim Okulu Müdürü Alparslan Gül, Toplum Sağlığı Hekimleri Dr. Tuğra Kösa, Dr. Özge Gökbaşı, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Açılış Kurdelesinin kesilmesi esnasında ilk konuşmayı yapan Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, Şavşat’a yakışır güzel, nezih bir işletmenin hayata geçtiğini söyledi. Ambarcı, “Şavşat’ta sürekli yeni bir takım şeylerin yapılıyor olması hareketlilik, canlılık göstergesidir. Şavşatımız, Cittaslow ünvanı almış turistik bir ilçedir. Bu tür işyerlerinin açılıyor olması da turizmimizi canlandırıyor ve birbirini destekler niteliktedir. İnşallah bundan sonra bu tür işyerlerinin artmasını istiyoruz. Açılışını yaptığımız işyerimizin güzel ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Belediye Başkan Vekili Oktay Yılmaz ise, yaptığı kısa konuşmada “Nitelikli işletmelerin hayata geçirilmesi o ilçenin hizmet verme noktasında da kalitesinin artırması demektir. Özellikle Şavşat’ı, görüyorum ki bu konuda kendine güvenen ve bu özgüveni kazanmış bir insan profiline sahip. İşyeri sahibi Ferruh Bey’i bu konuda tebrik ediyorum. İşletmenin kendilerine ve İlçemize hayırlı uğurlu olmasını, bol kazançlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Daha sonra açılış töreni özel olarak sunulan ikramlar ve sıcak sohbetlerle devam etti.

İşletme sahibi Ferruh Aydın, kendileri için önemli bir gün olan bu günde başta Kaymakam Mesut Gazi Ambarcı, Belediye Başkan Vekili Oktay Yılmaz olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşekkürlerini ilettiler.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek