...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1764 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

2016 Yılının Vizyon Projeleri

04 Nisan 2016 - 912 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»2016 Yılının Vizyon Projeleri
2016 Yılının Vizyon Projeleri

2016 Yılının Vizyon Projeleri

2016 Yılında 26 Vizyon Projeyle Hizmete Devam

Artvin’e hizmet etmenin onurunu her an yüreğinde hissederek hizmetlerine ve yatırımlarına devam eden Artvin Belediyesi 2016 yılındaki vizyon projelerinin gururunu yaşıyor.

“Biz Birlikte Artvin’iz”

Hizmet yolunda 1 yıl ve 1,5 yıl kitapçıklarıyla seçim vaatlerini gerçekleştiren ve vatandaşlara anlatan Artvin Belediyesi 2’ci yılında planladığı çalışmalarını “Artvin Belediyesi 26 Vizyon Proje” kitapçığıyla halka sundu.

“Artvin’e Hizmet Yolunda” serisi kapsamında 2016 yılında 26 Vizyon Proje adıyla 3’cü kitapçığı hakkında açıklama yapan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, 2016 yılında ilk defa uygulamaya konacak 26 yeni proje ve yatırımları içerdiğini söyledi.

Başkan Kocatepe, “ Çoruhpark, Hayvan Barınağı, İskebe Engelsiz Yaşam Parkı, Kültür Sokağı, Alternatif Yol Çalışmaları, Şehir Giriş Kapısı, Hal Ve Toptancı Depoları, Şehir Işıklandırması, Engelsiz Yaşam, Kültür Ve Sanat Merkezi, Sağlıklı Yaşam Merkezi, Mezbahane gibi projelerimizi hızla tamamlayacağız. Çalışmalarımızla birlikte bize verdiğiniz desteğe layık olabilmek adına kısa zamanda en çok hizmeti en iyi şekilde sunmaya devam edeceğiz. Destek sizden, hizmet bizden, başarı Allah’tandır” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek