...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1780 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

2015 Yılı Yılın Sporcuları Ödül Töreni Yapıldı

31 Aralık 2015 - 1.196 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»2015 Yılı Yılın Sporcuları Ödül Töreni Yapıldı
2015 Yılı Yılın Sporcuları Ödül Töreni Yapıldı

2015 Yılı Yılın Sporcuları Ödül Töreni Yapıldı

Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi tarafından 2015 yılı içerisinde Arhavi’de yılın sporcuları ödül töreni düzenlendi.

Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Arhavi  Kaymakamı Şeref Aydın, Garnizon Komutanı Nihat Çağlar, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz, Kamu Kurum daire amirleri, Siyasi Parti temsilcileri i, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Programın açılış konuşmasını Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Soydan yaptı. Sezon içerisinde ilçe genelinde birçok dalda sportif aktivitelerin yerine getirildiğini belirten Müdür Soydan, okul öğrencilerinin oylarıyla başarılı sporcu ve takımları seçmek için bir araya geldiklerini ve sporcuları plaket ile ödüllendireceklerini dile getirdi. Ardından futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, güreş ve atletizm gibi sportif dallarda dereceye giren sporculara tek tek plaketleri verildi. Yılın sporcusu ödülüne atletizm dalında Arhavi’yi temsil eden Zafer Şahin seçildi. Şahin’in ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz verdi.

Yılın Takımı ödülünü Arhavi Spor Futbol Takımına kaymakam Şeref Aydın verdi. Kaymakam organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek tüm sporculara başarılar diledi. Ödül alan tüm sporcu ve idarecilerin toplu halde çekildikleri fotoğrafla program sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
Teknik Destek