...
HAVA DURUMU
hava durumu

artvin

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 1758 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs 2017 - 662 kez okunmuş
Ana Sayfa » Artvin»19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

İlçemiz Belediye Başkanı Ahmet Sinan ÖZTÜRK 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı

Gençlik bir ülkenin ve toplumların yarınlarıdır. Gençlerine değer veren ve onları en iyi biçimde yetiştiren toplum- lar geleceğe güvenle bakabilmektedir. Bu nedenledir ki, Mustafa Kemal Atatürk, istikbalin gençlerde olduğunu ifade etmiştir. “Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararının kurta-racağına” inanan Türkiye Cumhuriye-tinin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Samsun’dan başlayarak bütün ülkeye ve insanlarımıza yansıyan ve yayılan bu büyük mücadelenin önderi olmuştur.
19 Mayıs 1919 Türk Ulusu’nun tarihinde özel bir gündür. “Yenilmiş, zedelenmiş, yorgun ve fakir” düşmüş bir halkın vatanını sahiplenerek, geleceğini yeniden kurmaya giriştiği gündür. 19 Mayıs haftasında Mustafa Kemal Atatürk ve onun şahsında cumhuriyetimizin eşsiz mücadelesini başlatan ve zaferlerle taçlandıran gazi ve şehitlerimizi bir kez daha saygıyla, minnetle, şükranla, rahmetle yad ediyorum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika
Teknik Destek